ა(ა)იპ კოლეჯი „პრესტიჟი“
 
 
 
  1. მანანა გიუნაშვილი - პროფესიული საგანმანათლებლო პოგრამა ,,ვეტერინარიული მომსახურების სპეცისლისტი’’ (თეორიული და პრაქტიკული კურსი)
  2. გაგა ბუიშვილი - პროფესიული საგანმანათლებლო პროგრამა ,,მეღვინე’’   (პრაქტიკული კურსი)
  3. ლეილა თარხნიშვილი - პროფესიული საგანმანათლებლო პროგრამა ,,მზარეული’’ (თეორიული და პრაქტიკული კურსი)
  4. მანანა ამირგულაშვილი - პროფესიული საგანმანათლებლო პროგრამა ,,ოფისის მენეჯერი (მდივან-რეფერენტი)’’(თეორიული და პრაქტიკული კურსი)
  5. ივანე ხუცურაული - პროფესიული საგანმანათლებლო პროგრამა ,,ინფორმაციული ტექნოლოგი’’(თეორიული და პრაქტიკული კურსი)
  6. თამარ მაისურაძე - ინფორმაციული ტექნოლოგიები (თეორიული და პრაქტიკული კურსი)
  7. მარიამ დალაქიშვილი - ინფორმაციული ტექნოლოგიები (თეორიული და პრაქტიკული კურსი)
  8. ვაჟა სულხანიშვილი - პროფესიული საგანმანათლებლო პროგრამა ,,კომპიუტერული ქსელებისა და სისტემების ტექნიკოსი’’ (პრაქტიკული კურსი)
  9. უჩა ბიძინაშვილი - პროფესიული საგანმანათლებლო პროგრამა ,,კომპიუტერული ქსელებისა და სისტემების ტექნიკოსი’’(თეორიული კურსი)
  10. გივი თამარაშვილი - პროფესიული საგანმანათლებლო პროგრამა ,,ელექტრიკოსი’’ (თეორიული და პრაქტიკული კურსი)
  11. ნაირა ჭინჭარაშვილი - პროფესიული საგანმანათლებლო პროგრამა ,,ელექტრიკოსი’’ „ელ.ტექნიკა და ელექტრონიკა“(თეორიული კურსი)
  12. ნინო როსტომაშვილი - პროფესიული საგანმანათლებლო პროგრამა ,თექის ხელოსანი’’ (პრაქტიკული კურსი)
  13. ელიკო სიდონაშვილი - პროფესიული საგანმანათლებლო პროგრამა ,,თექის ხელოსანი’’ (თეორიული კურსი)
  14. ნინო ჭავჭანიძე - პროფესიული საგანმანათლებლო პროგრამა ,, სტილისტი (ქალი,მამაკაცი)’’ (თეორიული და პრაქტიკული კურსი)
  15. მარიამ მაისურაძე- პირველადი სამედიცინო დახმარება,ჰიგიენა და სანიტარია, კანისა და თმის ფიზიოლოგიის საფუძვლები და დაავადებები(თეორიული კურსი)
  16. მაია სილაგაძე - სამეწარმეო საქმიანობის საფუძვლები (თეორიული კურსი)
  17. ნათელა დარჩიაშვილი  - სამეწარმეო საქმიანობის საფუძვლები (თეორიული და პრაქტიკული კურსი)
  18. ია ნადირაძე -ენა ინგლისური (თეორიული კურსი)
  19. ანა ჩხეტიანი - რუსული ენა (თეორიული კურსი)
  20. რუსუდან თათილაშვილი - საქმიანი ურთიერთობის კულტურა და ეტიკეტი (თეორიული კურსი)
  21. ნინო ლაჩაშვილი - სპეცხატვის და ფერთმცოდნეობის საფუძვლები (თეორიულიკურსი)
  22. მაკა კოკნაძე - ენა ინგლისური (თეორიული კურსი)
  23. ნინო კახაშვილი - მართლწერა და მეტყველების კულტურა (თეორიულიკურსი)
 
 
2019 ივლისი
ორშსამოთხხუთპარშბკვ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031